2. Hodina - Filmy

16. července 2010 v 19:32 | Lady Lenka
vyhodnotenie minulej dú:
1. Aký je originálny názov filmu?
2. Kto je hlavná hrdinka filmu? meno + niečo o nej
3. Kto je jej otec?

1. What A Girl Wants
2. Daphne Reynolds(ová) napr. Táto mladá duchaplná Američanka má jedinečný vkus, nekonvenčné, ale dobré vzťahy so svojou matkou Libby a budúcnosť plnú možností. A preto nasadne do lietadla smerujúceho do Londýna, aby tu našla svojho dlhochýbajúceho otca. Keď sa však zjaví pred svojím otcom, ktorý netuší, že existuje, vo vysokej spoločnosti spôsobí zmätok, ktorý by mohol ohroziť jeho politickú kariéru. To však Daphne nemá v úmysle a preto potlačí svoje skutočné ja, tvári sa ako správne dievča a ponorí sa do víru zachmúrených britských udalostí.
3. Lord Henry Dashwood

Lenka 4 b - 1
Abigail Tarrens 4 b - 1
Sima 3 b - 1


Dnes si preberieme film Rande s hviezdou.Starší sestra Sara je vášnivou fanynkou popového zpěváka Christophera Wilda. Doufá, že ho v L. A. alespoň zahlédne. Jessicu spíš zajímají známá místa města.

Krátce poté, co Olsonovi přijedou do Los Angeles, se Jessica díky nehodě s dveřmi seznámí s Christopherem. Nejžhavější hollywoodská hvězda musí Jessicu s pohmožděnou hlavou dovézt do nemocnice. Dojde mu, že poprvé po dlouhé době se může uvolnit a být sám sebou. Přestože Christopher už s nějakou dívkou chodí, přeskočí mezi ním a Jessicou jiskra. Poprosí ji ale, aby jejich dobrodružství zůstalo tajemstvím. Bojí se, že jakákoli zmínka v tisku nich dvou by mohla zničit jeho kariéru. Přesto se ale objeví jejich společné fotografie a Christopher přátelství s Jessicou veřejně zapře. Čeká ho rozhodnutí, co je důležitější - zda být věrný sám sobě, nebo se stát filmovou hvězdou.

Originální název: StarStruck

Video mi nejde vložiť do textu, pozrieť si ho môžete tu:

Stiahnuť si ho môžete tu:

1. Aké je priezvisko Christophera?
2. Kto je hlavná hrdinka filmu?
3. Poprie Christopher priateľstvo s Jessicou? áno/nie

Bonusová otázka:
Čo si vyberie Christopher nakoniec? Jessicu alebo filmovú úlohu? A z čoho to vyplýva? (aká scéna)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama