Září 2010

3. Hodina - Seriály

11. září 2010 v 11:04 | Lady Lenka |  Seriály - hodiny
Dodatočne pridávam hodinu.

Veronica


Třetí série začíná s Veronicou a Loganem a jejich přáteli Mac, Dickem a Wallacem jak začínají první rok na Neptuneské univerzitě Hearst. Tak se seznámí se dvěma novými studenty - Stoshom "Pizem" Piznarskim, který je Wallaceovým spolubydlícím a Parker Lee, která je spolubydlící Mac.

V té sérii se nesetké jen s jednou záhadou, jak tomu bylo u předchozích dvou sérií, ale záhad bude viac.

V první vystupoval neznámy násilník, který znásilňoval děvčata po celém internátě univerzity. S případy znásilnění na univerzitě se Veronica střetla už v druhé sérii, kdy si přišla prohlédnout univerzitu (The Rapes of Graff). Případ se tentokrát stal pro Veronicu trochu osobní, protože obětí násilníka se stala i spolubydlící Mac - Parker, která ze svého neštěstí vinila i Veronicu, protože jejímu znásilnění mohla předejít a násilníka už dávno odhalit. Členky feministického spolku trvají na tom, že násilníkem je někdo z chlapeckého spolku Pi Sigma. Vyšetřování je proto dost obtížné a Veronica se dokonce stane cílem násilníka. Naštěstí ji zachrání Logan, ikdyž to mezi nimi začalo skřípat. Logan si začne o Veronicu dělat starosti, protože si myslí, že Veronica je příliš zabraná do případu, že riskuje sama sebe, aby případ vyřešila. Když se ale Veronica dostane násilníkovi do rukou podruhé, odhalí ho a záhada je tím pádem vyřešená.

Ďalšia záhada se týká vraždy děkana Veroniciny fakulty - Cyruse O'Della. Kandidátů na vraha je mnoho, začínající členkami feministického spolku a končící jeho manželkou s jejím milencem.

nie je